Estonian Manors
 Gutshöfe Estlands
 Viron Kartanot
Eesti moisaportaal
Majutus mõisates
  Avalehele

  Sisukaart


  Teenused

  Üldist

  Muuseumid

  Mõisareisid

  Ürituste korraldamine

  Mõisamajutus

  Toitlustamine

  Mõisaomanikule


Pädaste mõis

Mõisa veebileht - http://www.padaste.ee/.

Mõisa ülevaade mõisaturismi veebilehelt on toodud siin.Pilguse mõis

Mõisa veebileht - http://www.pilguse.ee/.

Mõisa ülevaade mõisaturismi veebilehelt - on toodud siin.Lisaks eelmainitutele pakuvad majutusteenust ka järgmised mõisates (tähestikulises järjekorras): Essu, Illuka, Jäneda, Kadrina, Kohala, Kolga, Loona, Mäetaguse, Nabala, Oidremaa, Olustvere, Oti, Palivere, Palmse, Pikajärve, Pilguse, Pädaste, Pühajärve, Rogosi, Sagadi, Saka, Saku, Sangaste, Sausti, Suure-Lähtru, Taagepera, Triigi, Türi-Alliku, Vihterpalu, Vihula, Väätsa.

Täpsemat teavet pakutavate majutusteenuste, nende tingimuste ja hinnakirjade kohta leiate nimetatud mõisate tutvustustekstide juurde lisatud veebilinkidelt, meiliaadressidelt ja kontakttelefonidelt.

Mõisaportaal ise majutusteenuseid ei paku ega esinda ning nende kvaliteedi eest ei vastuta - portaali roll piirub vaid avalikest allikatest (veeb, turismikataloogid, telefoniraamatud) vastava tutvustava teabe kokkuotsimises ning sellele viitamises. Samuti ei ole mõtet portaali haldajalt küsida teavet mingite eritingimuste (majutuskohtade arv, mugavused, hind, voodi suurus jms) kohta. Nimetatud üksikasjad tuleb soovi korral teenusepakkujatelt üle küsida; sageli nad ka muutuvad nagu reaalse elu asjad ikka.

Kui Te leiate, et Teie mõis või Teie teenus on eeltoodud nimekirjast välja jäänud, võtke ühendust mõisaportaali haldajaga aadressil mois@mois.ee. Mõisates pakutavate majutusteenuste kohta lühiandmete avaldamine portaalis - mõisa teksti sees viitamine veebiaadressile, meiliaadressi ja telefoninumbrile, samuti lisamine käesoleval lehel olevasse nimekirja - on tasuta. Kõik muu on tasuline - piltide avaldamine, pikemate tutvustustekstide avaldamine, reklaambanneri lisamine jms, st eeldab portaali tegevuse toetamist.

Samuti võtke mõisaportaali arendajaga ühendust juhul, kui Teie kontaktandmed on siia nimekirja sattunud vääralt või juhuslikult, on vananenud, edastavad eksitavat teavet vms. Parandame või eemaldame sellised andmed esimesel võimalusel.

      Sa oled

       külastaja!
Portaalis olevate materjalide omavoliline kopeerimine on keelatud
Copyright 1999-2013 © Valdo Praust & MTÜ Alt-Livland. Loe kasutustingimusi
mois@mois.ee